Переможці HR Pro Awards 2021 поки невідомі
Але ви можете підписатися на новини й ми повідомимо вас коли будуть визначені переможці 2021 року
II тур глядацького голосування
у номінації HR Influencer
Вітаємо у другому турі глядацького голосування, в якому беруть участь найкращі HR інфлюєнсери України 2021 року.

Голосування закінчиться 26 вересня о 23:59

(Увага! Голосування завершено!)
Результати голосування будуть оголошені 11 листопада на церемонії нагородження HR Pro Awards.
Прохоренко Ольга
1
"Надихаю і надихаюсь". Насправді бути інфлюєнсером — це фактично моє покликання. Надихати інших, допомагати їм, надавати їм поштовх для розвитку — це те, від чого я отримую найбільше задоволення.
Читати більше
Я достатньо часто виступаю в ролі ментора для своїх колег в напрямку HR (це не публічні дії) і мені радісно, коли я бачу, що, наприклад, мої ідеї або підказки потім реалізуються моїми колегами.

Один з епізодів. В період з 2016 по 2020 рр. я була HRD НБУ, банк 4 рази виходив на Премію HR бренд і всі 4 рази отримував нагороду, в той рік, коли НБУ не виходив, я була в жюрі Премії. Ідея виходити на премію, всі ідеї проєктів (і навіть їх реалізація часткова чи повна) належить мені. Я знаю, що зараз, вже після НБУ, я залишаюсь для багатьох прикладом HR, який якісно впроваджує зміни і може змінювати великі державні установи.

В Україні багато професійних надихаючих HR. Хто з них найкращий — вирішувати жюрі. Проте мені здається, що я точно можу бути серед тих, з кого можна цього найкращого інфлюєнсера обирати.
Parimatch Tech
Сафіна Ольга
2
На позиции PR&Employer Brand Manager Talent Department Ольга не просто занимается продвижением бренда работодателя компании Parimatch Tech, а развивает и повышает ценность профессии, выводя бизнес- и технологические мероприятия Украины на новый международный уровень.
Читати більше
Проекты Employer Brand Team Parimatch Tech под руководством Ольги Сафиной, которые показывают важность HR-направления "бренд работодателя":

Кернел
Грінченко Валентина
3
На думку Валентини, не всі люблять і вміють вчитися, а до електронного навчання, тим більше особливе ставлення. Іноді, здається, що E-learning — це закрита тема. В одних компаніях про нього не знають, в інших — не люблять, в третій — сильні роботи, про які заборонено розповідати.
Читати більше
Бажання Валентини — закохувати в E-learning! Вона вміє і ділитися з усіма найкращими курсами, розповідає про свої проєкти, показує приклади. Це збіг, коли й хочеться ділитися, і компанія вітає обмін.

Коли описують ідеального наставника, кажуть, що головне — це щире бажання ділитися знаннями і досвідом. У соціальній мережі також, писати це потреба, бажання передати свої почуття, відповідати, як зробити, вміти слухати, проявляти співчуття.

Ми соціальні істоти, нам часто хочеться робити, як робить більшість. Тому і хочеться «заражати» читачів кращими електронними роботами і текстами. Про E-learning потрібно говорити, тільки тоді він стане звичним.

Валентина пропонує нам об'єднатися! Премія розширить аудиторію, колеги будуть отримувати корисний контент, а разом ми посилимо корпоративне навчання в Україні.
Comfy
Бандуровська Катерина
4
Коли 4 роки тому я втілювала мрію локального HR-Go Community навіть не підозрювала його силу. За цей час 2.7 тис. учасників, більш ніж 30 офлайн/онлайн подій для HR-колег, 3 великі конференції з 200+ учасників на кожній. Більше за цифри скажуть люди, які закохуються в професію зі мною та люди, які заново будують свої кар'єри, точно знаючи своє покликання.
Читати більше
Я в HRM світі з 2010-го.

У світі, де стало вагомим поняття впливу - десь 5-й рік.
Потреби стати лідером думок не стояло.

Потреба була в зборі оточення, в якому можна було говорити однією HR-мовою. Так виникла ідея HR-Go Community.

Тим часом були десятки конференцій, форумів та мітапів по всій країні. Від сходу до заходу, від Києва до Одеси.

Регулярні публікації в професійних виданнях.

І відколи ком'юніті народилось, найкраще, що можна вважати його результатом - це відгалуження від нього менших різних груп за інтересами. Діяльність ком'юніті в перший рік існування вийшла за межі Дніпра (регіону, де започаткувалася) і охопило всю країну. І ось-ось нова «дочка» народитися в Запоріжжі.

Саме мережа в регіонах - суперсила впливу. Бо всі звикли, що концентрація HR-експертизи в столиці, а класні бізнеси, яким треба класний HRM - всюди.

Enrich
Скляренко Олена
5
Розвиток HR як професії в Україні — один з напрямків моєї регулярної роботи та my passion. Не залишаючи практичну роботу в сфері HR та організаційного розвитку, я обрала для себе Львівську бізнес-школу як основний майданчик для розвитку HR в Україні.
Читати більше
Як член дорадчої ради з HR напрямку, я не тільки викладаю серію курсів як для HR, так і для менеджерів, що навчаються в бізнес-школі, але й впливаю на формування та наповнення середньострокових та магістерських програм.

Власна діяльність, що пов'язана з автоматизацією процесів управління персоналом, дозволяє впливати на HR підходи у великих бізнесах в Україні та країнах СНД.

На мій погляд, поєднання експертизи в автоматизації бізнес-процесів, управлінні проєктами, впровадження змін та HR — необхідна умова для розвитку професії та переходу HR на рівень функції, що відповідає за організаційний розвиток. Саме це я і закладаю в свої навчальні програми та консалтингові проєкти. Оскільки більшість моїх проєктів передбачають Угоду про нерозголошення, наведу кілька прикладів без назв компаній.

  1. Розробка моделі цінностей та компетенцій, фінансовий аутсорс групи українських компаній (5000+ персоналу) — 2020 рік.
  2. Створення та впровадження Цінностей та Принципів для компанії з медичної сфери (1500+ персоналу) — 2020 рік.
  3. Оцінка відділу персоналу, створення та реалізація 6 модульної програми розвитку HR — для компанії з медичної сфери (1500+ персоналу) — 2020 рік.
  4. Автоматизація процесів планування змінного персоналу для Food retail (180 тис. + персоналу) — 2020-2021 роки (включає інтеграційні роботи та імплементацію HR WFM Software).
  5. HR Advisor для телеком аутсорс компанії (Молдова) — 2017-2021 роки та IT інтегратора (Україна) 2018-2021 роки.
  6. Впровадження Моделі Компетенцій для українського банку (5000+ працівників) — 2019 рік — включає розробку всіх заходів та матеріалів від воркшопів до дистанційного навчання.
Lviv HR Solutions
Шахова Оксана
6
Її досвід у сфері управління талантами понад 15 років. За цей час різні компанії у сферах дизайну, HORECA, ритейлу, виробництва, юриспруденції, ІТ відчули наскільки необхідним є питання персоналу та правильного підходу до функції HR. Кожній з цих компаній Оксана допомагала перетворюватися в успішних лідерів та активно розвиватися через зміни у HR процесах.
Читати більше
Founder, co-owner Lviv HR Solutions, учасниця бізнес-спільноти "Board", членкиня Жіночої Ділової Палати України, заступниця голови громадської ради при управлінні персоналом Львівської міської ради, яка провела два рекордні тренінги для держслужбовців (на громадських засадах) на 250 осіб.

Авторка навчальних програм з управлінського та event-менеджменту, організаторка та тренерка понад 1000 українських і міжнародних проєктів, ведуча програми про діловий етикет.

Руйную міфи, що HR — це про печеньки і корпоративи, ділюсь досвідом і формую класну HR-community у Львові, вирішую болі бізнесу з точки зору HR. Популяризую та розвиваю HR-професію за допомогою навчальних курсів: випустила з командою понад 400 випускників у сфері HR та рекрутингу.

Увійшла в книгу «Галицький П'ємонт» (100 ВИДАТНИХ ЛЬВІВ'ЯН СУЧАСНОСТІ).
TECHIIA Holding
Волошина Тетяна
7
Тетяна — справжня HR-influencer, адже від щирого серця допомагає людям реалізуватись професійно. Крім того, Тетяна працює на посаді HRBP в крупному міжнародному технологічному холдингу TECHIIA, де розробляє і впроваджує різноманітні стратегії, політики і процедури для кар'єрного зростання співробітників, їх залученості в роботу компанії і отримання задоволення від своїх результатів.
Читати більше
Тетяна має більше 9 років HR-досвіду у великих та зростаючих компаніях. Основні галузі: фарма, страхування, IT-сервісні та IT-продуктові компанії.

Орієнтується на ринку праці загалом і знає, як отримувати на ньому бажане місце та оцінювати власну вартість. 6 років займається кар'єрним консультуванням. Допомагає людям вирішити складності на професійному шляху: оцінити свій досвід, визначитися з кар'єрною траекторією, підготуватися до співбесіди, навчитися самопрезентації.

Провела більше 1000 консультацій з пошуку роботи і наступних кроків у кар'єрі. Більше 30% нових запитів на підтримку приходить за рекомендацією попередніх клієнтів. З 2021 року розширила особисте консультування на "Менторство для HR".

Регулярно ділиться професійними рекомендаціями на своїй Facebook-сторінці. З 2012 року веде блог про пошук роботи та кар'єру. За 2020-й рік випустила більше 10 авторських колонок в українських медіа, дає експертні коментарі. Окрім цього проводить вебінари, включаючи благодійні, з кар'єрних питань і того, як формувати особистий HR-бренд через контент.

Разом із колегами організує заходи для HR-спільноти для підтримки і обміну знаннями. Запустила 2 закриті группи в фейсбук для HR фахівців: — група для рекомендацій кандидатів "Рекомендуем проверенных кандидатов" (2000 учасників) — група з кар'єрних питань "Мастера карьеры" (396 учасників).
HR Influencer року за версією HR Pro Awards
Залиште свій голос за кращого HR-інфлюєнсера на вашу думку
Оберіть кращого інфлюєнсера
(голосування завершено - 26.09, 23:59)
Ваш голос було прийнято, дякуємо!