Бажання Валентини — закохувати в E-learning! Вона вміє і ділитися з усіма найкращими курсами, розповідає про свої проєкти, показує приклади. Це збіг, коли й хочеться ділитися, і компанія вітає обмін.
Коли описують ідеального наставника, кажуть, що головне — це щире бажання ділитися знаннями і досвідом. У соціальній мережі також, писати це потреба, бажання передати свої почуття, відповідати, як зробити, вміти слухати, проявляти співчуття.
Ми соціальні істоти, нам часто хочеться робити, як робить більшість. Тому і хочеться «заражати» читачів кращими електронними роботами і текстами. Про E-learning потрібно говорити, тільки тоді він стане звичним.
Валентина пропонує нам об'єднатися! Премія розширить аудиторію, колеги будуть отримувати корисний контент, а разом ми посилимо корпоративне навчання в Україні.