Переможці HR Pro Awards 2021 поки невідомі
Але ви можете підписатися на новини й ми повідомимо вас коли будуть визначені переможці 2021 року
Глядацьке голосування у номінації HR Influencer
(до 30.06).
Дякуємо! Голосування завершено!
Результати глядацького голосування.
Трійка переможців в номінації HR Influencer буде визначено за найвищою кількістю балів.
Сумарна оцінка кожного номінанта складається:
 • з оцінки експертів
 • оцінки онлайн-голосування (вага - 10%)
    Номінанти
    Do Marketing!
    Примак Ірина
    Вже більше 5 років я просуваю в Україні та розвиваю тему впровадження маркетингового підходу для вирішення актуальних HR-задач, пов'язаних з привабленням, утриманням (лояльністю) та залученістю персоналу.
    Читати більше
    Допомагаю компаніям систематизувати роботу з брендингом роботодавця та залучати до брендингу внутрішніх стейкхолдерів: топ-менеджмент, маркетинг, PR, лінійних керівників, працівників компанії.

    Створила і розвиваю найбільшу на україно- та російськомовному просторі Facebook спільноту "Маркетинг для HR" (щомісячний приріст учасників спільноти +200-400). Зараз спільнота налічує 7800+ учасників, із них ~80% українські HRи та рекрутери.

    Мої навчальні програми (перші та єдині україномовні) з HR--маркетингу та брендингу роботодавця пройшло 500+ українських компаній.

    Реалізовано 30+ консалтингових проєктів з перезапуску бренду роботодавця з різних сфер: рітейл, виробництво, фарма, IT, банки, міжнародні та державні компанії, тощо.
    Comfy
    Бандуровська Катерина
    Коли 4 роки тому я втілювала мрію локального HR-Go Community навіть не підозрювала його силу. За цей час 2.7 тис. учасників, більш ніж 30 офлайн/онлайн подій для HR-колег, 3 великі конференції з 200+ учасників на кожній. Більше за цифри скажуть люди, які закохуються в професію зі мною та люди, які заново будують свої кар'єри, точно знаючи своє покликання.
    Читати більше
    Я в HRM світі з 2010-го.

    У світі, де стало вагомим поняття впливу - десь 5-й рік.
    Потреби стати лідером думок не стояло.

    Потреба була в зборі оточення, в якому можна було говорити однією HR-мовою. Так виникла ідея HR-Go Community.

    Тим часом були десятки конференцій, форумів та мітапів по всій країні. Від сходу до заходу, від Києва до Одеси.

    Регулярні публікації в професійних виданнях.

    І відколи ком'юніті народилось, найкраще, що можна вважати його результатом - це відгалуження від нього менших різних груп за інтересами. Діяльність ком'юніті в перший рік існування вийшла за межі Дніпра (регіону, де започаткувалася) і охопило всю країну. І ось-ось нова «дочка» народитися в Запоріжжі.

    Саме мережа в регіонах - суперсила впливу. Бо всі звикли, що концентрація HR-експертизи в столиці, а класні бізнеси, яким треба класний HRM - всюди.

    TECHIIA Holding
    Волошина Тетяна
    Тетяна — справжня HR-influencer, адже від щирого серця допомагає людям реалізуватись професійно. Крім того, Тетяна працює на посаді HRBP в крупному міжнародному технологічному холдингу TECHIIA, де розробляє і впроваджує різноманітні стратегії, політики і процедури для кар'єрного зростання співробітників, їх залученості в роботу компанії і отримання задоволення від своїх результатів.
    Читати більше
    Тетяна має більше 9 років HR-досвіду у великих та зростаючих компаніях. Основні галузі: фарма, страхування, IT-сервісні та IT-продуктові компанії.

    Орієнтується на ринку праці загалом і знає, як отримувати на ньому бажане місце та оцінювати власну вартість. 6 років займається кар'єрним консультуванням. Допомагає людям вирішити складності на професійному шляху: оцінити свій досвід, визначитися з кар'єрною траекторією, підготуватися до співбесіди, навчитися самопрезентації.

    Провела більше 1000 консультацій з пошуку роботи і наступних кроків у кар'єрі. Більше 30% нових запитів на підтримку приходить за рекомендацією попередніх клієнтів. З 2021 року розширила особисте консультування на "Менторство для HR".

    Регулярно ділиться професійними рекомендаціями на своїй Facebook-сторінці. З 2012 року веде блог про пошук роботи та кар'єру. За 2020-й рік випустила більше 10 авторських колонок в українських медіа, дає експертні коментарі. Окрім цього проводить вебінари, включаючи благодійні, з кар'єрних питань і того, як формувати особистий HR-бренд через контент.

    Разом із колегами організує заходи для HR-спільноти для підтримки і обміну знаннями. Запустила 2 закриті группи в фейсбук для HR фахівців: — група для рекомендацій кандидатів "Рекомендуем проверенных кандидатов" (2000 учасників) — група з кар'єрних питань "Мастера карьеры" (396 учасників).
    HR TEAM
    Бондаренко Ярослава
    Ярослава багато робить для студентів та для професії HR в цілому! Її компанія «HR TEAM - пошук неймовірних людей!» вже 3 роки працює за такими напрямками, як:
    - пошук і підбір персоналу
    - навчання і тренінгова діяльність
    - консалтинг у сфері HR (компанія будує HR departments в компаніях своїх клієнтів).
    Читати більше
    Наразі географія ринку охоплює українські та міжнародні компанії.

    Ярослава спеціалізується на закритті менеджменту середньої та вищої ланки. ЇЇ компанія організовує різні заходи, конференції, навчальні програми.

    Також Ярослава викладає HR в партнерстві з Lviv IT School з подальшим працевлаштуванням випускників Академії.
    Павлова Олександра
    Олександра чесно говорить про непрості речі - в професії HR і рекрутера. Підвищує репутацію професії. Задає орієнтир і стандарт для більш молодих колег. Працює з HR як ментор, розвиває фахівців, робить внесок в ком'юніті
    Enrich
    Скляренко Олена
    Розвиток HR як професії в Україні — один з напрямків моєї регулярної роботи та my passion. Не залишаючи практичну роботу в сфері HR та організаційного розвитку, я обрала для себе Львівську бізнес-школу як основний майданчик для розвитку HR в Україні.
    Читати більше
    Як член дорадчої ради з HR напрямку, я не тільки викладаю серію курсів як для HR, так і для менеджерів, що навчаються в бізнес-школі, але й впливаю на формування та наповнення середньострокових та магістерських програм.

    Власна діяльність, що пов'язана з автоматизацією процесів управління персоналом, дозволяє впливати на HR підходи у великих бізнесах в Україні та країнах СНД.

    На мій погляд, поєднання експертизи в автоматизації бізнес-процесів, управлінні проєктами, впровадження змін та HR — необхідна умова для розвитку професії та переходу HR на рівень функції, що відповідає за організаційний розвиток. Саме це я і закладаю в свої навчальні програми та консалтингові проєкти. Оскільки більшість моїх проєктів передбачають Угоду про нерозголошення, наведу кілька прикладів без назв компаній.

    1. Розробка моделі цінностей та компетенцій, фінансовий аутсорс групи українських компаній (5000+ персоналу) — 2020 рік.
    2. Створення та впровадження Цінностей та Принципів для компанії з медичної сфери (1500+ персоналу) — 2020 рік.
    3. Оцінка відділу персоналу, створення та реалізація 6 модульної програми розвитку HR — для компанії з медичної сфери (1500+ персоналу) — 2020 рік.
    4. Автоматизація процесів планування змінного персоналу для Food retail (180 тис. + персоналу) — 2020-2021 роки (включає інтеграційні роботи та імплементацію HR WFM Software).
    5. HR Advisor для телеком аутсорс компанії (Молдова) — 2017-2021 роки та IT інтегратора (Україна) 2018-2021 роки.
    6. Впровадження Моделі Компетенцій для українського банку (5000+ працівників) — 2019 рік — включає розробку всіх заходів та матеріалів від воркшопів до дистанційного навчання.
    Lviv HR Solutions
    Шахова Оксана
    Її досвід у сфері управління талантами понад 15 років. За цей час різні компанії у сферах дизайну, HORECA, ритейлу, виробництва, юриспруденції, ІТ відчули наскільки необхідним є питання персоналу та правильного підходу до функції HR. Кожній з цих компаній Оксана допомагала перетворюватися в успішних лідерів та активно розвиватися через зміни у HR процесах.
    Читати більше
    Founder, co-owner Lviv HR Solutions, учасниця бізнес-спільноти "Board", членкиня Жіночої Ділової Палати України, заступниця голови громадської ради при управлінні персоналом Львівської міської ради, яка провела два рекордні тренінги для держслужбовців (на громадських засадах) на 250 осіб.

    Авторка навчальних програм з управлінського та event-менеджменту, організаторка та тренерка понад 1000 українських і міжнародних проєктів, ведуча програми про діловий етикет.

    Руйную міфи, що HR — це про печеньки і корпоративи, ділюсь досвідом і формую класну HR-community у Львові, вирішую болі бізнесу з точки зору HR. Популяризую та розвиваю HR-професію за допомогою навчальних курсів: випустила з командою понад 400 випускників у сфері HR та рекрутингу.

    Увійшла в книгу «Галицький П'ємонт» (100 ВИДАТНИХ ЛЬВІВ'ЯН СУЧАСНОСТІ).
    HR-агенція Red Berry
    Добровольська Ольга
    Ольга отримує задоволення від допомоги людям. За 10+ років в HR вона бачить свою користь в наступному:

    • Провела понад 30000 співбесід;
    • Разом з командою працевлаштували понад 1500 осіб в Україні;
    • Працюючи з різними сферами бізнесу, допомогла сотням підприємців і керівників консультаціями та навчанням;
    • HR-ментор: навчила і «випустила у вільне плавання» понад 50 HR-фахівців;
    • З 2016 заснувала HR-агентство Red Berry;
    • З 2013 року провела понад 650 навчальних заходів;
    • Є автором публікацій і статей в авторитетних виданнях на теми: підбір, навчання, адаптація, мотивація, розвиток і навчання персоналу, а також спікером на фестивалях і конференціях.
    HR бізнес-партнер, приватний підприємець
    Колісник Олександра
    Олександра успішно розвиває галузь через практичну передачу досвіду і знань, програм освіти, ком'юніті і івентів з 2008 року. Засновник навчальної модульної освітньої програми, бізнес-курсу "HR бізнес-партнер" з 2015 року до теперішнього моменту (11 випусків груп, більше 100 чоловік).
    Читати більше
    Зареєстрованій ТМ "HR бізнес-партнер" http://hrpartner.com.ua/

    Організація і проведення на ринку України більше 50 навчальних і освітніх програм "HR клуби", HR бізнес-тури "," HR регіональні конференції ", з кількістю учасників від 25 до 350.

    Творець і ведуча освітнього ком'юніті для HR - платформи обміну досвідом https://hrbpboard.com/ - Україна - Провідна регіонального клубу для HR (Дніпро) з 2007 по 2014 рік. Авторські публікації в провідних профільних виданнях та ЗМІ з 2007 року «Управління персоналом Україна», Mind, Delo, Forbs.

    Авторські освітні подкасти на каналі https://www.youtube.com/channel/UCvQz4Q9IWwOAApATLHdZdAg?view_as=subscriber
    Parimatch Tech
    Сафіна Ольга
    На позиции PR&Employer Brand Manager Talent Department Ольга не просто занимается продвижением бренда работодателя компании Parimatch Tech, а развивает и повышает ценность профессии, выводя бизнес- и технологические мероприятия Украины на новый международный уровень.
    Читати більше
    Проекты Employer Brand Team Parimatch Tech под руководством Ольги Сафиной, которые показывают важность HR-направления "бренд работодателя":

    Прохоренко Ольга
    "Надихаю і надихаюсь". Насправді бути інфлюєнсером — це фактично моє покликання. Надихати інших, допомагати їм, надавати їм поштовх для розвитку — це те, від чого я отримую найбільше задоволення.
    Читати більше
    Я достатньо часто виступаю в ролі ментора для своїх колег в напрямку HR (це не публічні дії) і мені радісно, коли я бачу, що, наприклад, мої ідеї або підказки потім реалізуються моїми колегами.

    Один з епізодів. В період з 2016 по 2020 рр. я була HRD НБУ, банк 4 рази виходив на Премію HR бренд і всі 4 рази отримував нагороду, в той рік, коли НБУ не виходив, я була в жюрі Премії. Ідея виходити на премію, всі ідеї проєктів (і навіть їх реалізація часткова чи повна) належить мені. Я знаю, що зараз, вже після НБУ, я залишаюсь для багатьох прикладом HR, який якісно впроваджує зміни і може змінювати великі державні установи.

    В Україні багато професійних надихаючих HR. Хто з них найкращий — вирішувати жюрі. Проте мені здається, що я точно можу бути серед тих, з кого можна цього найкращого інфлюєнсера обирати.
    Кернел
    Грінченко Валентина
    На думку Валентини, не всі люблять і вміють вчитися, а до електронного навчання, тим більше особливе ставлення. Іноді, здається, що E-learning — це закрита тема. В одних компаніях про нього не знають, в інших — не люблять, в третій — сильні роботи, про які заборонено розповідати.
    Читати більше
    Бажання Валентини — закохувати в E-learning! Вона вміє і ділитися з усіма найкращими курсами, розповідає про свої проєкти, показує приклади. Це збіг, коли й хочеться ділитися, і компанія вітає обмін.

    Коли описують ідеального наставника, кажуть, що головне — це щире бажання ділитися знаннями і досвідом. У соціальній мережі також, писати це потреба, бажання передати свої почуття, відповідати, як зробити, вміти слухати, проявляти співчуття.

    Ми соціальні істоти, нам часто хочеться робити, як робить більшість. Тому і хочеться «заражати» читачів кращими електронними роботами і текстами. Про E-learning потрібно говорити, тільки тоді він стане звичним.

    Валентина пропонує нам об'єднатися! Премія розширить аудиторію, колеги будуть отримувати корисний контент, а разом ми посилимо корпоративне навчання в Україні.
    HR Influencer року по версії HR Pro Awards
    Залиште свій голос за кращого HR-інфлюєнсера на вашу думку
    Ваш голос було прийнято, дякуємо!