Переможці HR Pro Awards 2021 поки невідомі
Але ви можете підписатися на новини й ми повідомимо вас коли будуть визначені переможці 2021 року
Положення про Премію HR Pro Awards 2022

Вартість участі:


  • Вартість однієї заявки на першому етапі для всіх номінантів становить 5 000 грн.
  • У разі, якщо номінант проходить до фіналу, він має сплатити другий внесок у розмірі 15 000 грн.

―――――

Це Положення визначає порядок організації та проведення Всеукраїнської щорічної премії HR Pro Awards (далі — Премія).

HR Pro Awards — всеукраїнська щорічна Премія для HR-професіоналів.

Головна мета Премії — відзначити командні та особисті досягнення представників професії, що сприятимуть підвищенню рівня професійних практик, які існують у нашій країні.

Конкурс з визначення володарів Премії проводиться для представників HR-сфери з сегментів великого, середнього та малого бізнесу, що працюють на території України. До представників великого бізнесу потрапляють компанії з чисельністю персоналу більше 1000 співробітників.

Премія проводиться щорічно. Період проведення Премії у 2022 році — з 01 лютого по 10 листопада.

Це Положення стосується виключно проведення Премії 2022 року. Премії інших періодів регулюються окремими положеннями.


1.Права організатора Премії

1.1 Організатором Всеукраїнської щорічної Премії HR Pro Awards є українська Асоціація HR професіоналів HR Pro.

1.2 Організатор має право змінити назви номінацій, додати додаткові номінації або виключити існуючі без попередження учасників.

1.3. Організатор має право змінити етапи та окремі елементи етапів Премії без попередження учасників.

1.4. Переможці Премії у всіх номінаціях нагороджуються статуетками.

1.5. Заміна призів грошовим еквівалентом не допускається.

1.6. Всі витрати по участі в Премії, в т.ч. витрати з оплати проїзду до місця проведення нагородження переможців Премії, витрати з оренди житлового приміщення для проживання та ін., учасники конкурсу несуть самостійно.

1.7. Заперечення, апеляції, претензії за підсумками Премії не приймаються.

1.8. Урочисте нагородження переможців Премії відбудеться 10 листопада 2022 року. Оголошення про місце і час урочистого нагородження переможців буде опубліковано на інтернет-сайті hrproawards.com.ua. Суперфіналісти Премії отримують особисте запрошення на церемонію нагородження від Організатора.

1.9. Організатор гарантує конфіденційність наданої учасниками інформації.

1.10. Участь у Премії здійснюється на платній основі відповідно до Прайс-листа.


2. Обов'язки організатора Премії

2.1. Здійснює загальне керівництво та контроль за проведенням конкурсу.

2.2 Здійснює оперативне управління заходами в рамках Премії.

2.3. Затверджує Положення про Премію та здійснює контроль за його дотриманням.

2.4. Запрошує партнерів Премії.

2.5. Розміщує інформацію про Премію на інтернет-сайті hrproawards.com.ua

2.6. Здійснює організаційно-технічне та методичне забезпечення Премії.

2.7. Організовує нагородження переможців та лауреатів Премії.


3. Порядок проведення Премії

3.1. Номінації Премії

Персоналії

СЕО року — номінація для управлінців, орієнтованих на людей.

HR року — номінація для висококваліфікованих практиків та професіоналів у сфері HR.

HR influencer — номінація для професіоналів, які сприяють підвищенню цінності професії та її розвитку в бізнес-середовищі.

Майбутня зірка — номінація для спеціалістів, які засяють новими яскравими іменами в HR-індустрії.

Проєкти

Рекрутинг. Номінація, в якій розглядають забезпечення організації необхідними справжніми і майбутніми знаннями, навичками та компетенціями, залученими з зовнішнього ринку.

Навчання та Розвиток. Номінація, в якій розглядають програми, що націлені на узгодження знань і навичок співробітників з потребами організації.

Винагорода і Визнання. Номінація, в якій розглядають програми матеріальної та нематеріальної мотивації співробітників, націлених на залучення і утримання цільових талантів в організації.

HR Аналітика. Номінація, в якій розглядають побудову стійкої системи бізнесу за допомогою якісної консолідації та аналізу даних про людей.

Добробут та Здоров'я. Номінація, в якій розглядаються програми турботи про здоров'я і якість життя співробітників.

Різноманіття та Інклюзивність. Номінація, в якій розглядають програми формування культури інклюзивності та різноманітності в компаніях.

Діджитальне робоче середовище. Номінація, в якій розглядаються проєкти, пов'язані з діджиталізацією і автоматизацією досвіду співробітників.

3.2. Учасники Премії

3.2.1. У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які проживають на території України та офіційно працевлаштовані в компаніях, а також фізичні особи-підприємці, які здійснюють діяльність у сфері працевлаштування.

3.2.2. Від кожної компанії або групи компаній може заявлятися необмежена кількість учасників за принципом "Одна заявка - один учасник".

3.2.3. Документи, що підлягають обов'язковому наданню в складі заявки учасника, регламентовані в рамках кожної номінації та розміщені на інтернет - сайті hrproawards.com.ua

3.2.4. При наявності сумнівів у тому, що учасник Премії відповідає вимогам, зазначеним у цьому Положенні, Організатор Премії має право вимагати від Учасника пред'явлення документів, що підтверджують його відповідність зазначеним вище вимогам.

3.2.5. У разі неподання таких документів учасником Організатор Премії має право відсторонити учасника Премії від участі на будь-якому етапі її проведення без відшкодування будь-яких витрат або прямих чи непрямих збитків.

3.2.6. Учасник Премії підлягає відстороненню від участі в Премії на будь-якому етапі проведення Премії в разі подання ним недостовірних або неповних відомостей, здійсненні ним недобросовісних дій при подачі заявки або при її розгляді (в тому числі при спробі впливу на Організатора). Відсторонення учасника Премії проводиться без відшкодування будь-яких витрат або прямих або непрямих збитків.

3.2.7. Вартість однієї заявки на першому етапі для всіх номінантів становить 5 000 грн. У разі, якщо номінант проходить до фіналу, він має сплатити другий внесок у розмірі 15 000 грн

3.3. Персональні дані учасників Премії

3.3.1. При подачі Заявки учасник Премії підтверджує свою згоду на обробку його персональних даних, зокрема, але не виключно: прізвища, імені, по-батькові, дати народження, освіти, професії, місця роботи, посади, адреси електронної пошти та контактних телефонів.

3.3.2. Організатор Премії здійснює обробку персональних даних Учасників відповідно до законодавства України з метою проведення Премії, інформування про підсумки Премії.

3.3.3.Згода на обробку персональних даних Учасників Премії діє протягом трьох років після закінчення Премії.

3.3.4. Якщо відкликання згоди на обробку персональних даних унеможливлює подальшу участь в Премії, Організатор Премії має право відмовити учаснику Премії в участі.