Переможці HR Pro Awards 2021 поки невідомі
Але ви можете підписатися на новини й ми повідомимо вас коли будуть визначені переможці 2021 року
Новини премії

Премія HR Pro Awards — всеукраїнський Оскар у сфері HR

Премія HR Pro Awards — всеукраїнський Оскар у сфері HR

Навесні 2021 року українська HR-спільнота приємно сколихнулася. На ринок вийшла нова премія для HR, аби щороку відзначати командні й особисті досягнення представників професії, і цим сприяти посиленню HR-практик в Україні. 11 листопада відбулася урочиста Церемонія нагородження перших переможців.


Організатором Премії стала українська Асоціація HR-професіоналів HR Pro.
Катерина Ковалевська, голова HR Pro та продюсерка Премії, зазначає про призначення Премії:

«HR Pro Awards у багатьох аспектах виникла на часі. В абсолютно нових для планети умовах пандемії HR-фахівцям довелося стати супергероями, адаптовувати свої компанії, зі швидкістю світла реагувати на нову реальність. Це варте визнання. Ми прагнемо винагороджувати результати їхньої роботи, надихати працювати з вогнем у серці й досягати більше. Прагнемо підсилювати українську HR-спільноту: міжнародним та власним досвідом, взаємодією та професійним спілкуванням. І додати трохи змагальності — для драйву».

Ціль — амбітна. Відповідальність — велика. Тож від самого початку для відбору та оцінки організатори Премії залучили потужну команду експертів і журі, загалом понад 30 осіб. Це визнані лідери ринку, фахівці з міжнародною сертифікацією, міжнародною профільною освітою чи ступенем МВА, представники українських і міжнародних компаній з різних міст України, які понад 5 років працюють на керівних посадах.


Оцінювання відбувалося у два етапи. На першому етапі експерти протягом місяця оцінювали 136 заявок від понад 70 компаній з 15 галузей. До наступного етапу пройшла 101 заявка. У другому турі професійне журі обрало 46 суперфіналістів, 16 з яких здобули перемогу в 11 номінаціях.

Процес відбору номінантів був повністю автоматизований, з прозорою механікою визначення результатів. Доступ експертів і журі до заявок був сформований за певними вибірками таким чином, щоб уникнути будь-якого можливого конфлікту інтересів. Також для чесного змагання організатори розділили заявки у проєктних номінаціях на категорії середнього (до 1000 співробітників) та великого (понад 1000 співробітників) бізнесу.

11 листопада у Всі.Свої D12 пройшла урочиста Церемонія нагородження переможців. Ведучими Церемонії стали продюсерка Премії Катерина Ковалевська та Григорій Решетнік, зірковий ведучий низки телепрограм СТБ, зокрема «Україна має талант». Перші статуетки отримали:

Персональні номінації
CEO року – Сергій Черненко, ПУМБ
HR року – Ірина Брижак, METRO Cash&Carry
Майбутня зірка – Анастасія Крута, JYSK
HR Influencer (спеціальна номінація від robota.ua) – Ольга Прохоренко

Ірина Брижак, METRO Cash&Carry

Сергій Черненко, ПУМБ

Кірілл Манковскі, СЕО robota.ua:
«Хто стоїть за успіхом кожного бізнесу? Безперечно, це люди. Талановиті та креативні, цілеспрямовані – які люблять свою справу. Щоб знайти саме таких, нашим HR щодня потрібно докладати величезних зусиль. Ми знаємо, наскільки важливою є ця робота, адже саме від неї залежить успіх кожної компанії. Команда robota.ua пишається своєю участю у цьому великому та амбітному проєкті – Премії HR Pro Awards. І ми щиро вдячні Асоціації HR Pro за можливість розкрити таланти, показати світові українську HR-спільноту, розповісти про найкращі практики та мотивувати кожного фахівця бути найкращою версією себе».


Проєктні номінації

Рекрутинг
  • Середній бізнес – JYSK, проєкт «Стань частиною команди 3000»
  • Великий бізнес – Vodafone Україна, проєкт Recruitment EcoSystem

Добробут та Здоров’я
  • Середній бізнес – Moneyveo, проєкт Caring 360°
  • Великий бізнес – Luxoft. A DXC technology company, проєкт LuxGood&Wellbeing

Діджитальне робоче середовище
  • Середній бізнес – Імперіал Тобакко в Україні (частина Imperial Brands), проєкт Netflix of learning
  • Великий бізнес – Кернел, проєкт Employee Data Center

Навчання та Розвиток
  • Середній бізнес – JYSK, проєкт JYSK Development Journey
  • Великий бізнес – ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ», проєкт «Метінвест Політехніка»

Різноманіття та Інклюзивність
Полтавський ГЗК, група Ferrexpo, проєкт Diversity&Inclusion

Винагорода і Визнання
  • Середній бізнес – ТОВ «Vodafone Ритейл», проєкт «ЛІГА СУПЕРГЕРОЇВ»
  • Великий бізнес – ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ», проєкт «Індивідуальний соціальний пакет»

HR Аналітика
Luxoft. A DXC Technology Company, проєкт «HR-tracker, або як візуалізувати ключові HR практики на одному дашборді».

Партнерами Премії HR Pro Awards 2021 виступили robota.ua (генеральний партнер), SMART business (партнер з автоматизації) та Vodafone Україна. 
Премію також підтримала SHRM — найбільша у світі Асоціація HR. Зокрема, до Києва приїхав Джеймс Бейкер — старший спеціаліст та глобальний бізнес-партнер SHRM з розвитку бізнесу, стратегічних партнерства та корпоративних рішень. Він виступив на HR Pro Conference, що пройшла у той самий день перед Церемонією нагородження HR Pro Awards. Темою його виступу стали HR-тренди, які формують наше майбутнє. Якщо коротко — це діалог бізнесу зі своїми працівниками та формування спільної корпоративної культури, турбота про фізичне й ментальне здоров’я, можливості з навчання й лідерського розвитку, та загалом більше гнучкості, ніж раніше. Окрім Джеймса, гостями і спікерами конференції виступили CHRO, HRD та HRBP провідних міжнародних та українських компаній. Зокрема, пройшли дві дискусійні панелі, в рамках яких обговорили майбутнє ролей HR та СЕО.

Про подальше бачення Премії Катерина Ковалевська зазначає:

«В українського ринку сильний потенціал. Ми побачили його в заявках, які отримали цього року. Це важливі й цінні проєкти, втілені в життя. Вони неймовірно надихають нас, організаторів, продовжувати. Бути платформою для найсильніших команд, мотивувати до запровадження світових стандартів і HR-практик. Тож головна стратегічна ціль HR Pro Awards 2022 — задавати ще вищу планку для всього ринку». 


Пряма мова про роль і вагомість Премії HR Pro Awards від гостей і номінантів:

Ольга Осеніна, керівниця відділу підбору персоналу Kernel: «Пишаємося та радіємо визнанню іншими профі сфери. Щасливі, коли новації у робочому процесі покращують досвід наших колег. Щасливі ділитися професійними практиками та драйвити агробізнес всієї країни».

Юлія Шавшина, Head of HR «Три Ведмеді»: «Я під враженням від глибини кейсів, які потрапили до суперфіналу, від рівня подачі та організації. Для української HR-спільноти це перша премія такої високої якості. Яскраві люди, продумана організація, ефектна подача. Водночас Катерині Ковалевській вдалося зібрати експертну аудиторію і авторів найбільш проривних проєктів – це абсолютне натхнення!»

Діана Юмашева, LHH: «Знакова подія. По-перше, це було дуже професійно та авторитетно. По-друге, дуже цікаво – представлені проєкти вчергове підсвітили орієнтованість бізнесу на людей (people-centric approach) – коли про це говорять не як про тренд, а як про норму, і вже не нову. Діапазон успішно реалізованих проєктів у сфері Diversity and Inclusion, Learning and Development, Wellbeing, HR Analytics свідчить, що професійна сфера управління і турботи про людей має невичерпний потенціал, як і сама людина. По-третє, це була ода визнанню професії – масштабно і досконало. HR – це «серце компанії», як сказав один із учасників, яке б'ється в унісон і співналаштовується з потребами бізнесу. Проєкт HR Pro Awards створив платформу соціального масштабу, зібрав однодумців та ідейних амбасадорів, підсвітив багато смислів, задав тон бездоганного HR смаку».

Прийом заявок на участь у HR Pro Awards 2022 розпочнеться 20 січня. Всі деталі розміщуватимуть на сайті Премії – hrproawards.com.ua